Doučovanie & vzdelávanie

Vedomosti na dosah
25. september 2018
Pridať inzerát
97
inzerátov
  • Úvodná stránka
  • Záložky
Nachádzate sa tu:

Ponuky doučovania Nemecký jazyk

Počet inzerátov: 6

24. 9. 2018
Ponukam doucovanie nemeckeho jazyka na vsetkych urovniach, priprava na maturitu, priprava pre pracu v zahranici, konverzacie v oblasti hovorovej nemciny a v oblasti obchodneho styku, strojarenstva, stavebnictva atd,priprava na prijimacie pohovory atd.
Cena: 8,00 €
22. 9. 2018
Prihláste sa k nám na na hodiny nemčiny ! Môžete sa vzdelávať individuálne, alebo príďte už so svoju skupinkou. Hodina by bola vedená s kvalifikovanou a skúsenou lektorkou v moderne vybavenej učebni centre Senca. Neváhajte sa prihlásiť!
— Senec • Cena: -
2. 9. 2018
Dobrý deň, som učiteľom nemeckého jazyka a mám dlhodobú prax v doučovaní. Mám za sebou prax v nemecky hovoriacich krajinách, ponúkam doučovanie pre žiakov ZŠ, SŠ, VŠ, konverzácie s rozšírením slovnej zásoby, pripravujem na skúšky, maturity, štátnice, a na život v nemecky hovoriacich krajinách. Aj keď je to jeden z najťažších jazykov, so mnou vám pôjde učenie nemčiny ako po masle. Neváhajte a ozvite sa mi. Teším sa na vás. ;)
Cena: 15,00 €
2. 9. 2018
Ahoj, ponúkam doučovanie nemčiny + preklady.
Cena: 15,00 €
2. 9. 2018
Som učiteľom nemeckého jazyka a ponúkam kvalitné doučovanie vám a vašim deťom. Zabezpečte sebe a svojim deťom bezproblémové zvládanie nemčiny počas celého roka. Recenzie hovoria, že nemčina nikdy nebola taká ľahká a zábavná ako so mnou. :) Neváhajte a volajte :)
Cena: 15,00 €

© 2006 — 2014 Embex, s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Powered by: DynaMight